Wyjątkowe ceny smartfonów ZTE na powrót do szkoły

699 0

Wrzesień to dla wielu osób wyjątkowy czas. Dzieci oraz ich rodzice mają za sobą wakacyjne szaleństwa i w wielu rodzinach nie brakuje wydatków, gdyż trwa kompletowanie szkolnych wyprawek oraz studenckiego ekwipunku. Dzisiaj ważną częścią wyposażenia uczniów i studentów jest smartfon i z myślą o nich ZTE wraz z x-kom przygotowało specjalną promocję i wyjątkowe ceny na swoje urządzenia! Super oferta cenowa będzie dostępna tylko do końca tygodnia, zatem do 10 września włącznie, dlatego aby z niej skorzystać trzeba się pośpieszyć!

Jeśli zależy ci na solidnym, niedrogim smartfonie o dobrych parametrach, koniecznie zapoznaj się z modelami ZTE, które obecnie znajdują się w specjalnej promocji „Back to School” w sklepie x-kom!

https://promocje.x-kom.pl/bts-gsm?filtry=46_kategoria[539]+1_producent[708]

Poniżej pełna lista smartfonów ZTE Blade, które są objęte promocją w x-kom oraz udzielany rabat cenowy po wpisaniu kodu promocyjnego bts-gsm:

*dodatkowa pamięć RAM przydzielana dynamicznie z pamięci ROM

Poza powyższą promocją cenową, alternatywnie do 31.09.2023 r., można otrzymać dodatkowe akcesorium GRATIS z modelami A53 Pro, A72s oraz V40 Design!W sieciach x-kom i Media Expert, kupując wymienione smartfony, otrzymasz w zależności od modelu słuchawki bezprzewodowe ZTE Buds2 lub smartwatcha ZTE Watch Live:

Related Post

Xiaomi otworzy 10 MiStore

Posted by - 9 października 2019 0
W najbliższą sobotę, 12 października o godzinie 10.00, Xiaomi otworzy swój dziesiąty Mi Store. Sklep został zlokalizowany w Lublinie, w Centrum Handlowym Lublin…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *