Wystartował sklep online z bielizną chroniącą przed 5G

Wakacje, słońce, upał (podobno niebawem wróci), plaża (też wróci wraz z upałem), niewiele się dzieje. Ale jest jeszcze coś, co rozgrzewa głowy i nie jest to żar lejący się z nieba. To technologia 5G. I uprzedzamy – dziś nie jest 1 kwietnia.

W Szwajcarii uruchomiono internetowy sklep oferujący odzież, bieliznę i akcesoria mające chronić użytkowników przed szkodliwym promieniowaniem emitowanym przez sieci komórkowe – informują Wirtualne Media. Efekt ochrony ma zapewnić specjalny rodzaj tkaniny.

Internetowy sklep o nazwie Wavesafe został uruchomiony w ubiegłym tygodniu. Można w nim kupić odzież oraz bieliznę mającą zapewniać ochronę przed promieniowaniem emitowanym przez urządzenia sieci komórkowych. Jego wpływ na zdrowie budzi u niektórych obawy. W ofercie znajdują także akcesoria mające zapewnić ochronę. To np. pokrowce na materace, czapki dla dzieci, wkładki do kieszeni czy baldachimy do zamontowania nad łóżkiem.

Wszystkie oferowane produkty są szyte ze specjalnego rodzaju tkaniny zawierającej drobne metalowe struktury. Mają one zapewniać efekt ekranowania promieniowania elektromagnetycznego. Właściciele sklepu zapewniają, że skuteczność ochrony potwierdzają odpowiednie certyfikaty przyznane m.in. przez instytut naukowy w Monachium.

zdjęcie: Wirtualne Media

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Bezpieczna komunikacja w cyberprzestrzeni

Opublikowane przez - 12 stycznia 2015 0
Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował poradnik bezpiecznego korzystania ze środków komunikacji elektronicznej w cyberprzestrzeni. Jego celem jest pokazanie niebezpieczeństw, na które…