Xbox Cloud Gaming jest teraz dostępny na iOS i komputer stacjonarny za pośrednictwem przeglądarki

Microsoft ogłosił dzisiaj, że uruchamia usługę Xbox Cloud Gaming przez Internet dla urządzeń Apple oraz komputerów stacjonarnych. Usługa jest będzie dostępna w 22 krajach dla subskrybentów usługi Xbox Game Pass Ultimate.

Aby uzyskać dostęp do usługi, odwiedź stronę xbox.com/play przez przeglądarkę Microsoft Edge, Chrome lub Safari na iPhonie, iPadzie, komputerze PC lub Mac. Jeśli jesteś już subskrybentem usługi Game Pass Ultimate w jednym z 22 obsługiwanych krajów, możesz od razu zacząć grać z ponad 100 gier.

Gry działają w chmurze na niestandardowym sprzęcie Xbox Series X. Gry są przesyłane strumieniowo w rozdzielczości do 1080p 60 fps.

Będziesz mógł grać za pomocą kontrolera Bluetooth, takiego jak kontroler bezprzewodowy Xbox lub inne obsługiwane modele. Na urządzeniach mobilnych możesz również skorzystać z niestandardowych kontrolek dotykowych, które są włączone dla ponad 50 tytułów.

Oto lista obsługiwanych krajów: Austria, Belgia, Kanada, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Irlandia, Włochy, Korea, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nowości Play w I kwartale

Opublikowane przez - 14 stycznia 2015 0
Play zasygnalizował, jakie niektóre modele smartfonów wprowadzi do oferty w I kwartale 2015 r. Na razie są “bezcenne”, nie wiadomo…