Xbox Game Pass na PC w formacie 3 miesięcznego dostępu

Od 17 września w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt i Empik można nabyć 3-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass na PC, która umożliwia dostęp do grania w ponad 100 wysokiej jakości gier. Ponadto, w ramach XGP na PC użytkownicy będą mogli wkrótce skorzystać z usługi EA Play, która zapewnia jeszcze więcej świetnych tytułów od Electronic Arts.

Wystarczy komputer z systemem Windows 10 i dedykowana aplikacja Xbox, aby móc wejść w świat swoich ulubionych gier i cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie. Na graczy czeka biblioteka ponad 100 tytułów stworzonych z myślą o PC, jak i możliwość zagrania w zupełnie nowe gry z Xbox Game Studios w dniu ich uruchomienia.

Po zakupie Xbox Game Pass na PC otrzyma się dostęp do zniżek oraz ofert na wyłączność. Kod można wykorzystać w dowolnym momencie – nie posiada on ograniczenia daty przydatności.

Na XGP na PC wkrótce pojawi się usługa EA Play, dzięki której gracze otrzymają natychmiastowe dostępy do kolekcji ulubionych serii i najlepszych tytułów EA na komputerach, a także ekskluzywnych wyzwań i nagród w grze, do specjalnej zawartości przeznaczonej wyłącznie dla subskrybentów oraz wczesnych wersji próbnych wybranych nowych gier.

Xbox Game Pass na PC w formacie 3 miesięcznego dostępu można nabyć w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt oraz Empik.

Poniżej zestawienie abonamentów w ramach Xbox Game Pass. Krzyżyk w danym wierszu oznacza dostępność.


Game Pass UltimateGame Pass na PCGame Pass na konsole

1 mies.3 mies.1 mies.3 mies.1 mies.3 mies.6 mies.
SklepyXX X XX
MS StoreX X X  

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Huawei wyprzedza Apple!

Opublikowane przez - 6 września 2017 0
Jak wynika z najnowszych danych opublikowanych przez firmę Counterpoint, Huawei zostało drugim na świecie największym producentem smartfonów, deklasując tym samym…

Play przejmie 3S

Opublikowane przez - 26 czerwca 2019 0
Wiele razy zarzucano Play, że opiera się wyłącznie na usługach mobilnych. Tymczasem przyszłość jest w usługach konwergentnych, a do takich…