Xbox Game Pass w grudniu wzbogaci się o mnóstwo znakomitych gier

Microsoft poinformował, że usługa abonamentowa Xbox Game Pass, wzbogaci się w grudniu o kolejne ciekawe tytuły. Co więcej roczny abonament przeceniono o 50%.

Xbox Game Pass to bez wątpienia jedna z najciekawszych usług na rynku. W ramach stałego abonamentu dostaje dostęp do szerokiej gamy gier, w tym często premierowych tytułów. W grudniu usługę wzbogacą zapowiedziane podczas listopadowego wydarzenia X018 gry takie jak: Ori and the Blind Forest, Kingdom Two Crowns oraz Hellblade: Senua’s Sacrifice, a także dodatkowe premierowe tytuły od niezależnych twórców działających w ramach programu ID@Xbox: Aftercharge, Supermarket Shriek, Pathologic 2, The Good Life, Void Bastards i Secret Neighbor.

To jednak nie wszystko, w grudniu, do Xbox Game Pass trafią również:

  • Gardens Between (dostępne od 29 listopada)
  • Mutant Year Zero (dostępne od 4 grudnia)
  • Strange Brigade (dostępne od 6 grudnia)

Microsoft dodatkowo zachęca do zakupu abonamentu, za sprawą 50% zniżki na 12-miesięczną subskrypcję. Promocja obejmuje zarówno sklepy stacjonarne, jak i online.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane