Xbox One X najszybciej sprzedającą się konsolą Microsoftu

Xbox One X jest najpotężniejszą konsolą w historii, czy będzie również najpopularniejszą to się dopiero okaże. Prognozy są jednak bardzo obiecujące, Microsoft poinformował, że Xbox One X jest najlepiej sprzedającą się w przedsprzedaży konsolą w historii firmy.

Xbox One X
Xbox One X – Project Scorpio Edition

Oczywiście, jak amerykański producent ma w zwyczaju, dokładnych danych nie zdradził. Z dumą jednak oświadczył, że Xbox One X już pobił swoich poprzedników i w wielu krajach konsola jest niedostępna. Nie ma jednak powodu do paniki, Microsoft zapowiedział, że w przyszłym miesiącu do sklepów trafi kolejna partia urządzeń i zamówienia w ramach przedsprzedaży zostaną wznowione.

Do premiery Xbox One X pozostało jeszcze sporo czasu, konsola zadebiutuje na rynku 7 listopada. W Polsce wycenioną ją na około 2100 złotych. Macie już swój pre-order?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

LeEco Le Pro 3 już oficjalnie

Opublikowane przez - 21 września 2016 0
Po tygodniach oczekiwania chiński producent wreszcie oficjalnie przedstawił nam swój najnowszy flagowiec, co więcej poznaliśmy też ceny urządzenia. Jest lepiej…