Xiaomi Black Shark może już niebawem trafić do Europy

Xiaomi Black Shark – pierwszy gamingowy smartfon chińskiego producenta, to niezwykle ciekawa konstrukcja. Niestety jego dostępność ogranicza się głównie do rodzimego kraju twórców. To jednak może się już wkrótce zmienić bowiem Black Shark uruchomiło nową stronę internetową sugerującą premierę urządzenia poza granicami Chin.

Po wejściu na nową stronę producenta przywita nas wymowny slogan „sharks approaching” („zbliżają się rekiny”). Nie jest to jednak jedyna przesłanka przemawiająca za światową premierą smartfonu – bowiem w adresie strony znajdziemy dopisek „global”. Strona pozwala nam również dodać nasz adres mailowy do newslettera.

black shark

Dla przypomnienia, Xiaomi Black Shark oferuje nam m.in.: 5,99-calowy wyświetlacz FullHD+ o proporcjach 18:9, procesor Snapdragon 845, 6 lub 8 GB RAM-u, 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 4000 mAH. Producenta wyposażył Black Shark również w autorski system chłodzenia cieczą.

Czekacie na europejską premierą Black Shark?

black shark xiaomi

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Internet to potwór

Opublikowane przez - 10 lutego 2015 0
Obchodzony dziś Dzień Bezpieczniejszego Internetu, przyniósł refleksję, czy w dobie coraz częstszych i bardziej złożonych ataków ciągle istotne pozostaje pytanie,…