xiaomi mi max 2 mobilitynews

Xiaomi Mi Max 3 – specyfikacja urządzenia trafia do TENAA, premiera już niebawem?

Do bazy danych TENAA trafił tajemniczy smartfon Xiaomi, którego ujawniona specyfikacja wskazuje, że mamy do czynienia z kolejną generacją modelu Mi Max.

Niestety TENAA nie opublikowała żadnych zdjęć, jednak kluczowe elementy specyfikacji pozwalają nam domniemywać, że jest to Mi Max 3. Smartfon wyposażono bowiem w 6,9-calowy ekran o rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli (18:9) i akumulator o pojemności aż 5400 mAh.

Dalej mamy: ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,8 GHz (prawdopodobnie Snapdragon 636), od 3GB, 4GB lub 6GB RAM oraz 32GB, 64GB lub 128GB pamięci wewnętrznej.

Przypomnijmy, że zarówno wydany w maju 2016 roku – Mi Max, jak również jego następca z czerwca 2017 – Mi Max 2, cechowały się właśnie ogromnymi ekranami, pojemnymi bateriami i średnio-półkowymi układami.

Czy faktycznie mamy do czynienia z Xiaomi Mi Max 3? Wszystko na to wskazuje, a obecność urządzenia w bazie TENAA może sugerować, że jego premiera jest bliżej niż nam się wydaje.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane