Xiaomi Mi Mix 2 pręży się na nowych renderach

Czym bliżej premiery Xiaomi Mi Mix 2 tym więcej pojawia się w sieci informacji na temat smartfonu, zarówno tych oficjalnych jak i nieoficjalnych.

Xiaomi Mi Mix 2
Xiaomi Mi Mix 2

Wiemy już, że Mi Mix 2 jest obecnie w masowej produkcji, co zresztą potwierdził CEO firmy. Co więcej przedstawiciele Qualcomm’a zdradzili, że Mi Mix 2 napędzany będzie przez ich flagowy układ – Snapdragon 835.

Dzisiaj do sieci trafiły świeże rendery smartfonu. Co tu dużo pisać, Mi Mix 2 prezentuje się znakomicie, a zwrot “bezramkowa konstrukcja” nabiera nowego znaczenia. Jak widzimy producent zdecydował się jedynie na pozostawienie cieniutkiego paseczka przy dolnej krawędzi urządzenia.

Spekuluje się również, że Xiaomi Mi Mix 2 otrzyma: 6,2-calowy ekran AMOLED, 6 GB pamięci RAM oraz akumulator o pojemności 4500 mAh.

Premiera Xiaomi Mi Mix 2 nastąpi już w najbliższy poniedziałek – 11 września.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Apple’a problem z promieniowaniem

Opublikowane przez - 26 sierpnia 2019 0
Dziennikarze „Chicago Tribune” testowali popularne modele telefonów pod względem emitowanego promieniowania – poinformowało weekendowe wydanie RP.pl. Wyszło np. na jaw,…