Xiaomi Mi Note 2 to teraz Xiaomi Mi Pro?

MobilityNewsAutor:

Xiaomi pracuje nad swoim flagowcem już od jakiegoś czasu i niezbyt chętnie dzieli się jakimikolwiek informacjami na temat urządzenia. Według najnowszych informacji chiński producent zdecydował się na zmianę nazwy smartfona.

xiaomi pro

Flagowiec znany do tej pory jako Xiaomi Mi Note 2 teraz miałby się nazywać Xiaomi Mi Pro. Na serwisie Weibo pojawił się oficjalny profil pod nazwą Xiaomi Pro co zdecydowanie sugeruje zmianę nazewnictwa. Warto zauważyć, że niedawno na rynku zadebiutował Redmi Pro i być może Chińczycy chcą zarezerwować nazwę Pro dla swoich najlepszych urządzeń.

Nowy flagowiec Xiaomi powinien zostać zaprezentowany już 14 września (choć niektóre źródła podają, że dopiero 24 września).

Źródło: gizmochina.com

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Pakiet Atlantycki w Plusie

Opublikowane przez - 11 czerwca 2015 0
  Od 10 czerwca klienci ofert „na kartę” i mix w Plusie mogą korzystać z nowych pakietów internetowych w roamingu …

Fajne Granty w T-Mobile

Opublikowane przez - 15 listopada 2019 0
Rozpoczęła się trzecia edycja programu Fajne Granty T-Mobile. Udział w konkursie mogą wziąć organizacje pozarządowe, szkoły, biblioteki, ośrodki kultury. Fajne…

Nowy Honor 7

Opublikowane przez - 28 sierpnia 2015 0
Marka Honor zaprezentowała europejską wersję swojego flagowego smartfona Honor 7. Smartfon w całości wykonany z metalu został zaprojektowany do użytku…