Xiaomi Mi Watch w systemem operacyjnym Wear OS MIUI

Po za zupełnie nowym Mi CC9 Pro, Xiaomi zaprezentowało Mi Watch, swój pierwszy smartwatch z logo Mi. Xiaomi reklamuje swój produkt jako „mały telefon na twoim nadgarstku”.

Smartwatch posiada 1,78-calowy ekran AMOLED z zawsze aktywnymi funkcjami, umieszczony w obudowie 44 mm. Tył wykonany z ceramiki, z prawej strony znajduje się jeden przycisk, który służy do obsługi interfejsu. Po lewej stronie znajduje się pojedynczy głośnik i mikrofon. Istnieje również obsługa Bluetooth, NFC i eSIM, dzięki którym smartwatch działa całkowicie autonomicznie.

Mi Watch działa na MIUI Xiaomi. Ma ponad 40 wbudowanych aplikacji i oddzielny sklep. Zawiera również wszystkie standardowe funkcje monitorowania kondycji, w tym śledzenie pływania, i jest zgodny z analizą wydajności Firstbeat, która zapewnia szczegółowy podział danych dotyczących tętna na podstawie różnych ćwiczeń.

W środku znajduje się chipset Snapdragon Wear 3100 4G połączony z 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci. Żywotność baterii wynosi do 36 godzin ciągłej pracy przy włączonym 4G. Xiaomi użyło baterii 570 mAh, która jest największą, jaką kiedykolwiek zainstalowano w smartwatchu.

Jego premiera planowana jest na rynek chiński 11 listopada i będzie dostępna w sprzedaży za 185 dolarów. Jest też opcja Premium Edition Mi, która jest wyposażona w szafirowe szkiełko, ramkę i pasek ze stali nierdzewnej. Ten będzie kosztował 285 dolarów i ma trafić do sprzedaży przed końcem roku.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane