Xiaomi Pocophone F1 – poznaliśmy kolejne informacje na temat urządzenia

Smartfon Xiaomi Pocophone F1 ma być pierwszym urządzeniem nowej submarki chińskiego producenta. Podczas certyfikacji Bluetooth, do sieci trafiły dokument z kluczowymi elementami jego specyfikacji.

Pocophone F1 zapowiada się coraz ciekawiej i wszystko wskazuje na to, że smartfon będzie mógł rzucić wyzwanie flagowcom innych producentów. Z opublikowanych dokumentów dowiadujemy się, że smartfon nowej submarki Xiaomi otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 845, podwójny aparat główny (12 Mpix + 5 Mpix) oraz imponująco kamerkę do selfie, o rozdzielczości 20 Mpix z technologią Super Pixel. Całość działać będzie pod kontrolą najnowszej wersji autorskiej nakładki Xiaomi na Androida – MIUI 10.

Jeśli dodamy do tego wcześniejsze informacje na temat Pocophone F1, mówiące o tym, że sprzęt ten będzie mógł liczyć na co najmniej 6GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej, to spokojnie możemy stwierdzić, że Xiaomi szykuje dla nas kolejnego flagowca.

Sugeruje się, że cena Pocophone F1 nie powinna przekroczyć 420 Euro (około 1800 złotych). Jeśli się to potwierdzi, to nowa submarka z hukiem wejdzie na rynek.

There are 2 comments

 1. Avatar

  I WILL FIND POTENTIAL CUSTOMERS FOR YOU

  I’m talking about a better promotion method than all that exists on the market right now, even better than email marketing.
  Just like you received this message from me, this is exactly how you can promote your business or product.

  CLAIM YOUR FREE TEST (Contact me)
  Skype ID : (live:.cid.5554a4758747b4a5)
  Email: (ventfara@mail.com)

  Reply
 2. Avatar

  Hello

  WANTED: A Business Owner Who Is Serious About Growing Their Business and
  Getting a Leg Up on the Competition.

  IS THIS YOU?
  Contact me here coach@flashcoach.me

  Thanks, Doug Thorpe
  If you no longer wish to hear from us, please reply this email.

  Reply

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane