Xiaomi pokazało dziś nie tylko smartfony

Podczas dzisiejszej globalnej premiery Xiaomi zaprezentowało nowe produkty lifestylowe, między innymi Mi Smart Band 5 i Mi Electric Scooter Pro 2. To następne generacje opasek fitness oraz elektrycznych hulajnóg. Firma pokazała również słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 Basic, Mi TV Stick i Mi Curved Gaming Monitor 34″.

Mi Smart Band 5

Zwiększony do 1,1”, czyli o 20% w stosunku do poprzednika, kolorowy ekran AMOLED sprawia, że opaska Mi Smart Band 5 jest wygodniejsza i bardziej stylowa. Większy ekran, oprócz prezentacji aktualnych statystyk, pozwala na dokonywanie szeregu personalizacji, a do wyboru jest 65 motywów wyświetlacza. Użytkownicy mają również do wybory kilka kolorów pasków.

Mi Smart Band 5 ma certyfikat wodoodporności 5 ATM, dzięki czemu można, nie zdejmując opaski, uprawiać sporty wodne. Zoptymalizowany czujnik PPG odpowiada za dokładniejszy, o 50%, pomiar pulsu podczas monitorowania 11 trybów ćwiczeń, na które składa się m.in. wioślarz stacjonarny, orbitrek, joga czy skakanka. Mi Smart Band 5 oferuje nowe funkcje, takie jak m.in. wykrywanie poziomu stresu, ćwiczenia oddechowe, śledzenie cyklu menstruacyjnego, system mierzenia aktywności PAI.

Z magnetyczną ładowarką, którą podłącza się bez konieczności wyjmowania „pastylki” z paska, ładowanie urządzenia staje się o wiele prostsze. Czas pracy Mi Smart Band 5 na jednym ładowaniu wynosi około 14 dni.

Mi Smart Band 5 kosztować będzie w Polsce 179 zł. Jego sprzedaż rozpocznie się 20 lipca o godzinie 9:00. Xiaomi przygotowało dla klientów specjalną ofertę. Do 21 lipca do 9:00 rano lub do wyczerpania zapasów inteligentną opaskę będzie można kupić w specjalnej cenie 159 zł.

Mi Smart Band 5 dostępny będzie w autoryzowanych salonach Mi Store, na mi-home.pl, mimarkt.pl i mi-store.pl, u partnerów handlowych: Media Expert, Media Markt, NEONET, RTV EURO AGD i X -kom oraz u operatorów T-Mobile, Orange i Play.

Mi Electric Scooter Pro 2

Stworzona z myślą o wygodnym przemieszczaniu się Mi Electric Scooter Pro 2 osiąga prędkość do 25 km/h i pozwala pokonać dystans 45 km na jednym ładowaniu. Bezszczotkowy silnik DC o mocy 300W umożliwia pokonywanie wzniesień o nachyleniu 20%, a wbudowany ekran LCD pozwala kontrolować aktualną prędkość, tryb jazdy, poziom naładowania baterii i inne parametry.

Pneumatyczne opony o średnicy 8,5 cala sprawiają, że hulajnoga jest odporna na zużycie i absorbuje wstrząsy spowodowane nierównościami na drodze. Podwójny układ hamulcowy zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a dodatkowy przedni, tylny i boczny reflektor o mocy 2W poprawia widoczność, dzięki czemu zarówno kierowca, jak i osoby na drodze są bezpieczne.

Urządzenie o wadze 14,2 kg zostało wykonane z lekkich materiałów i można je złożyć w mniej niż 3 sekundy, co sprawia, że hulajnoga jest poręczna i łatwa w transporcie.

Do oferty Xiaomi wprowadzony został również model Mi Electric Scooter 1S, który osiąga maksymalną prędkość 25 km/h, a na jednym ładowaniu pokona 30 km. Bezszczotkowy silnik o mocy 250W pozwala na bezproblemowe pokonywanie wzniesień o nachyleniu 14%. Bezpieczeństwo zapewnia podwójny układ hamulcowy oraz wzmocnione pneumatyczne opony.

Xiaomi przygotowało specjalna edycję Mi Electric Scooter Pro 2 we współpracy z legendarnym zespołem Mercedes-AMG Petronas F1. Wkrótce odbędzie się premiera tego specjalnego pojazdu.

Hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 będzie dostępna na rynku globalnym w sierpniu w cenie 499 euro. Sprzedaż modelu 1S rozpocznie się również w sierpniu w cenie 399 euro.

Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Zarówno miłośnicy muzyki jak i osoby używające słuchawek Mi True Wireless Earphones do prowadzenia swojego biznesu nie zawiodą się na ich baterii. W pełni naładowane umożliwiają do pięciu godzin ciągłej pracy.

Dzięki etui, które pozwala na trzykrotne dodatkowe naładowanie, całkowity czas pracy baterii wynosi 20 godzin. Słuchawki wyposażono w technologię redukcji szumów oraz w podwójny mikrofon. Słuchawki wyciszają szumy z otoczenia i zapewniają krystalicznie czystą jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych i odtwarzania muzyki.

Dzięki technologii wykrywania słuchawki w uchu, użytkownicy mogą łatwo zatrzymać muzykę wyjmując jedną ze słuchawek oraz zatrzymać lub odtworzyć muzykę, odbierać połączenia telefoniczne i włączyć sterowanie głosem poprzez dwukrotne stuknięcie w słuchawkę.

Dzięki obsłudze kodeków SBC/AAC i dużego 14,2 mm przetwornika dynamicznego, Mi True Wireless Earphones 2 Basic zapewniają niezrównane wrażenia dźwiękowe. Działają z urządzeniami z systemem iOS i Android.

Mi True Wireless Earphones 2 Basic będą dostępne w sierpniu w cenie 39,99 euro.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane