Xiaomi Redmi Note 10 oficjalnie w marcu

Seria Xiaomi Redmi Note 10 to niewątpliwie jeden z najbardziej oczekiwanych telefonów w 2021 roku. Firma oficjalnie potwierdziła, że Redmi Note 10 zostanie będzie miał swoją premierę na początku marca.

Sam zwiastun nie jest zbyt odkrywczy i wskazuje na duże ulepszenie w stosunku do swojego poprzednika. Poprzednie plotki wskazują na układy SoC Snapdragon 750G i główne aparaty 108 MP, ale na razie nie wiadomo więcej.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Ceny urządzeń w Formułach Smartfon w Play

Opublikowane przez - 19 października 2015 0
Play podał cenniki w nowych Formułach Smartfon i Smartfon dla Firm Cennik-telefonów-w-Ofercie-FORMUŁA-SMARTFON-UNLIMITED-dla-Firm-PRO-24-RATY-przy-sprzedaży-na-odległość Cennik-telefonów-w-Ofercie-FORMUŁA-SMARTFON-UNLIMITED-dla-Firm-PRO-24-RATY Cennik-telefonów-w-Ofercie-FORMUŁA-SMARTFON-UNLIMITED-PRO-24-RATY-przy-sprzedaży-na-odległość (1) Cennik-telefonów-w-Ofercie-FORMUŁA-SMARTFON-UNLIMITED-PRO-24-RATY-przy-sprzedaży-na-odległość Cennik-telefonów-w-Ofercie-FORMUŁA-SMARTFON-UNLIMITED-PRO-24-RATY Cennik-telefonów-w-Ofercie-Specjalna-FORMUŁA-SMARTFON-UNLIMITED-dla-Firm-PRO-24-RATY źródło: Play