xiaomi mi mix 3

Xiaomi szykuje prezentację nowego urządzenia na 24 lutego

62 0
Zaledwie wczoraj informowaliśmy was o tym, że Xiaomi już 20 lutego zaprezentuje swój najnowszy flagowiec – Mi 9. Okazuje się, że to nie jedyne nowe urządzenie chińskiego producenta, które poznamy w lutym.

Przedstawiciele Xiaomi opublikowali na Twiterze post, z którego dowiadujemy się, że 24 lutego w Barcelonie zaprezentowany zostanie nowy sprzęt producenta.

Co to może być? Wśród licznych spekulacji najczęściej przewija się smartfony Xiaomi Mi MIX 3 w wersji z modemem 5G oraz globalna wersja Mi 8 Explorer Edition.

Zdanie na grafice pod postem – „We make it happen” (Sprawiamy, że to się dzieje), może sugerować również, że będziemy mieć do czynienia z czymś bardziej spektakularnym, jak na przykład smartfon z elastycznym/składanym ekranem. Xiaomi nie ukrywa, że pracuje nad takim urządzeniem i jego premiera wydaje się coraz bliższa. Czy będzie to już 24 luty? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za nieco ponad tydzień.

xiaomi mwc 2019

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *