xtorm solid blue kabel usb

Xtorm Solid Blue – pancerne kable USB/Lightning debiutują na polskim rynku

367 0
Jeśli często narzekacie na jakość kabli np. USB lub Lightining to warto zainteresować się najnowszą propozycją firmy Xtorm i ich serią ultra wytrzymałych kabli.

xtorm solid blue

Okablowanie to element często bagatelizowany przez użytkowników, a przecież korzystamy z niego niemal codziennie, np. do ładowania naszego sprzętu czy przenoszenia danych. Faktem jest, że dołączane do zestawów ze smartfonem czy tabletem kabel nie są (najczęściej) wysokiej jakości. Nawet podczas regularnego użytkowania może się zdarzyć, że kabel ulegnie uszkodzeniu. Rozwiązaniem tego problemu może być inwestycja w wysokiej jakości okablowanie, jak np. nowa seria kabli USB/Lightning/USB-C od firmy Xtorm.

Wszystkie kable dostępne w serii Xtorm Solid Blue wykonano ze specjalnie dobranych, trwałych materiałów – dotyczy to zarówno przewodów, jak i wtyczek oraz oplotu. Ten ostatni wykonany został z wielowarstwowego, kompozytowego tworzywa, w skład którego wchodzi m.in. nylon oraz włókno DuPont Kevlar. Istotną ich cechą jest również zastosowanie technologii XFLEX, dzięki której umieszczone na obu końcach przewodu wtyczki są w pełni odporne na zginanie i uszkodzenia.

W skład nowej serii wchodzą cztery modele: USB-A/Lightning, USB-A/USB-C, USB-C/USB-C oraz USB-A/Micro USB. Wszystkie kable z serii mają długość 1 m.

Cenę produktów z serii Xtorm Solid Blue ustalono na: od 69 zł (za wersję Micro USB) do 149 zł (USB-C/UCB-C).

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *