Yealink prezentuje nowe modele biurkowych telefonów VoIP serii T4

MobilityNewsAutor:

Yealink T49G

Nowa seria telefonów Yealink T4 jest przeznaczona dla wymagających użytkowników, którzy od telefonów bazujących na protokole VoIP oczekują wysokiego standardu rozmów w środowisku biurowym.

Rewolucyjna w wyglądzie i zaawansowana technologicznie konstrukcja seria T4 firmy Yealink, jest nie tylko przyjemna i praktyczna w użyciu, ale w rzeczywistości reprezentuje najnowsze osiągniecia współczesnej technologii VoIP. Zaawansowane funkcje obejmują wsparcie dla sieci gigabitowych oraz adaptera EHS do łatwego podłączenia słuchawek bezprzewodowych.

Design urządzeń z serii T4X opiera się na dużym wyświetlaczu, który w czytelny sposób prezentuje rozbudowane funkcje telefonów.

Yealink_T48G

Wyostrzona jakość dźwięku wynika z zastosowania systemu Optima HD Voice, który uzyskał certyfikat potwierdzający zgodność ze standardem TIA 920. Nowe telefony IP z serii T4X łączą więc w sobie biznesową prezencję z optymalną funkcjonalnością.

Najnowszymi telefonami z tej serii są T48G i T49G. SIP-T48G Yealink to najnowszy innowacyjnie telefon IP nieodzowny w szybko zmieniającym się świecie. Został zaprojektowany specjalnie do użytku przez lokalny i międzynarodowy biznes, przemysł i handel. Posiada duży panel dotykowy, który sprawia, że przełączanie między różnymi ekranami i aplikacjami należy do szybkich, łatwych i wygodnych.

Z kolei SIP VP-T49G to wideotelefon przeznaczony dla kadry kierowniczej i tele-pracowników. Prezentuje optymalną równowagę między prostotą i wyrafinowaniem. Powiększony 8-calowy ciekłokrystaliczny, dotykowy ekran (LCD 1280 x 800 pikseli), a także wysokiej rozdzielczości wideo i audio HD, umożliwiają wysokiej jakości komunikację dla profesjonalistów. Funkcjami wyróżniającymi ten model jest wbudowany Bluetooth 4.0, Wi-Fi i kamera HD.

Dystrybutorem marki Yealink w Polsce jest firma KONTEL.

źródło: Kontel

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

SanDisk stawia na 2 w 1

Opublikowane przez - 10 maja 2020 0
Coraz większa liczba osób potrzebuje w dzisiejszych czasach przenosić większe pliki między różnymi urządzeniami. Pół biedy jeśli to własne ,…