Zadebiutował Redmi Y3 – budżetowiec dla sympatyków selfie

Redmi obiecywało nam nowy smartfon dla sympatyków selfie i słowa dotrzymało, a jak przystało na chińskiego producenta – jest on dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Zaprezentowany dzisiaj Redmi Y3 to budżetowa konstrukcja. Producent zadbał jednak o kilka elementów, których nie powstydziłby się urządzenia klasy premium. W Redmi Y3 na pierwszy plan wysuwa się 32 Mpix aparat do selfie, który znajduje się w wycięciu notch. Przy wykonywaniu zdjęć będziemy mogli liczyć na wsparcie SI. Warto też wspomnieć o potężnym akumulatorze – o pojemności 4000 mAh, który zapewni nam długi czas pracy urządzenia.

xiaomi redmi y3

Na pokładzie Redmi Y3 znajdziemy również: 6,26-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1520 x 720 pikseli (pokryty szkłem Gorilla Glass 5), procesor Snapdragon 632, 3 GB lub 4 GB pamięci RAM, 32 GB lub 64 GB przestrzeni na dane oraz podwójny aparat główny (12 Mpix + 2 Mpix).

Smartfon zadebiutował w dwóch wariantach, a jak przystało na Redmi – ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

  • Redmi Y3 – 3 GB RAM + 32 GB – 9999 rupii indyjskich (~ 545 zł)
  • Redmi Y3 – 4 GB RAM + 64 GB – 11999 rupii indyjskich (~ 655 zł)

Niestety producent nie potwierdził czy smartfon trafi do Europy.

Xiaomi redmi y3

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane