Zakrzywiony Sony BRAVIA S85C

148 0

Firma Sony rozpoczyna sprzedaż nowej serii telewizorów – S85C. Składają się na nią modele z ekranami 65″ oraz 55″. Obie wersje wyróżniają się przede wszystkim małą grubością, zakrzywionym ekranem wyświetlającym obraz w jakości 4K oraz platformą Android TV.

Samsung TV

Seria S85C charakteryzuje się smukłą konstrukcją ze specjalnie ukształtowanym, zakrzywionym ekranem. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania widz ma wrażenie bezpośredniego uczestniczenia w każdej oglądanej scenie. Odczucie to dodatkowo ma potęgować czystość i jasność wyświetlanego obrazu.

KD-65S850xC_btyE-1200

Komfort i jakość użytkowania telewizora zostały wzmocnione poprzez użycie inteligentnej technologii 4K.

Modele serii S85C to także nowy, inteligentny rodzaj rozrywki, w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb widza. Poprzez zastosowanie platformy Android TV, każdy może używać telewizora tak, jak urządzeń mobilnych z tą jednak różnicą, że wszystko wyświetlane jest na dużym ekranie.

KD-65S850xC_btyF-1200

Użytkownicy mogą spersonalizować urządzenie, dzięki połączeniu ze sklepem Google Play, z którego do woli można pobierać aplikacje, filmy czy gry.

KD-65S850xC_btyA-1200

Przy użyciu usługi Google Cast można również szybko i łatwo przesyłać zdjęcia oraz filmy z innych urządzeń smart na duży ekran telewizora. Natomiast pilot wyposażony w mikrofon pozwala na głosowe sterowanie telewizorem, co w połączeniu z systemem obsługi One-Flick Entertainment tworzy telewizor jeszcze bardziej intuicyjnym i wygodniejszym w użytkowaniu.

Źródło: Sony

KD-65S850xC_btyD-1200

Related Post

PlayStation VR przebojem?

Posted by - 10 maja 2017 0
Z najnowszego raportu firmy analitycznej SuperData wynika, że Sony spokojnie może mówić o sukcesie swoich gogli VR, co więcej na…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *