Założyciel Xiaomi prezentuje smartfon ze składanym ekranem!

Kolejny materiał wideo ze składanym smartfonem od Xiaomi trafił do sieci. Tym razem nie mamy wątpliwości co do jego autentyczności, bowiem smartfon przedstawia nam Lin Bin – założyciel Xiaomi.

Na początku miesiąca prezentowaliśmy wam pierwszy materiał wideo dotyczący składanego smartfonu od Xiaomi. Wówczas zastanawialiśmy się czy materiał ten jest prawdziwy. Wydaje się, że tak, bo pokazany tam smartfon bliźniaczo przypomina ten, który możemy podziwiać dzisiaj dzięki założycielowi Xiaomi.

Tym razem możemy przyjrzeć się smartfonowi z elastycznym, składanym ekranem jeszcze dokładniej. Lin Bin z łatwością przełącza się pomiędzy formami tabletu i smartfonu. Wszystko to wygląda niezwykle ciekawie i efektownie, ale takie rozwiązanie ma jedną bardzo konkretną wadę – grubość urządzenia. Na filmiku widzimy wyraźnie, że w formie smartfonu urządzenie jest dość masywne.

Najważniejszym pytaniem pozostaje teraz – kiedy Xiaomi oficjalnie zaprezentuje nam swoje rewolucyjne urządzenie? Targi MWC 2019 (25-8 luty) wydają się do tego idealne. Co o tym sądzicie? Podoba wam się składanym smartfon chińskiego producenta?

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Huawei Honor V9 oficjalnie!

Opublikowane przez - 21 lutego 2017 0
Huawei nie czekało na rozpoczęcie targów MWC w Barcelonie i na zorganizowanej przez siebie konferencji przedstawiło szereg nowych urządzeń, wśród…

Nowy partner ALSO

Opublikowane przez - 15 lipca 2020 0
ALSO nawiązało współpracę z brytyjską firmą Additive Manufacturing Technologies, która od 2017 r. dostarcza technologie, umożliwiające wytwarzanie produktów na dużą…