SpellForce Heroes & Magic

Zapowiedziano SpellForce: Heroes & Magic – strategię turową, która zmierza na Androida i iOS

THQ Nordic zapowiedziało grę SpellForce: Heroes & Magic, która już niebawem trafi na urządzenia mobilne z Androidem i iOS-em.

SpellForce: Heroes & Magic to strategiczna gra turowa wyraźnie inspirowana serią Heroes of Might & Magic.

Gracze otrzymają do wyboru trzy armie: ludzi, mrocznych elfów oraz orków. Główna rozgrywa dzieli się pomiędzy trybem strategicznym, gdzie przemieszczamy naszą armię, kolekcjonujemy zasoby i napotykamy przeciwników oraz trybem bitewnym, w którym to toczymy bezpośrednie starcia.

Twórcy przygotowali dla nas tryb przygodowy składający się z trzynastu misji, jak również możliwość rozgrywania losowych potyczek na generowany proceduralnie mapach. Niestety w grze zabrakło trybu sieciowego.

SpellForce: Heroes & Magic wyceniono na niecałe 8 dolarów (około 31 zł). Co ważne, gra nie posiada żadnych ukrytych mikropłatności. Twórcy nie ujawnili dokładnej daty premiery, zdradzono jedynie, że ta nastąpi już niebawem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane