Zaufaj profesjonalistom i przedłuż gwarancję do 3 lat!

Roman PakotaAutor:
Zdecydowałeś już, że chcesz wyposażyć swój samochód w widerorejestrator. Wiesz, że warto zainwestować zarówno w przednią, jak i tylną kamerę do nagrywania zdarzeń na drodze, ponieważ takie rozwiązanie da ci największe poczucie pewności i bezpieczeństwa. Być może masz już nawet upatrzony zestaw kamer samochodowych, ale… wciąż zastanawiasz się, czy będziesz potrafił taki zestaw samodzielnie zamontować? Instalacja przedniej kamery to pestka, ale przeciąganie po samochodzie długiego kabla w celu instalacji tylnej kamerki, podłączenie jej do zasilania i synchronizacja z przednią… Jeśli ten proces wydaje ci się skomplikowany i masz wątpliwości, czy mu podołasz, Mio ma dla ciebie idealne rozwiązanie!

„Mio Professional” to zupełnie nowy program marki Mio. Na czym on polega? Kupując dowolny zestaw typu „dual” objęty promocją, nie tylko dostajesz gwarancję darmowego montażu we wskazanym punkcie instalacyjnym, ale dodatkowo otrzymasz na zakupiony sprzęt aż 3 lata gwarancji!

Jak to działa?

Z promocji „Mio Professional” możesz skorzystać w 3 prostych krokach:

  1. Kup dowolny zestaw urządzeń objętych promocją wraz z usługą instalacji w jednym ze specjalistycznych punktów wskazanych na stronie promocji: www.miocashback.pl/3lata
  2. Po zakupie i usłudze montażu wykonanym w wskazanym na stronie punkcie instalacyjnym, dokonaj rejestracji. Pamiętaj, że na dowodzie zakupu musi być też informacja o zakupie usługi montażu.
  3. O przedłużonej gwarancji produktów zostaniesz poinformowany drogą elektroniczną. Na twojego maila zostanie przesłany odpowiedni certyfikat.

Promocja „Mio Professional” obejmuje aż sześć zestawów. Każdy zestaw składa się z kamery przedniej, kamery tylnej oraz zasilacza trybu parkingowego Mio MiVueTM SmartBox III. Do wyboru mamy następujące zestawy urządzeń:

Akcja o nazwie „Mio Professional” to dopiero początek większego programu przygotowanego dla punktów instalacyjnych, których będziemy zrzeszać pod tym szyldem, dając im poczucie bezpośredniej opieki producenta. Klienci natomiast zyskają poczucie bezpieczeństwa co, spowoduje – jak wszyscy mam nadzieję – jeszcze większe zainteresowanie naszymi produktami – powiedział Łukasz Tetkowski, CEE & DACH Country Marketing Manager Mitac Europe.

Powiązane

Premiera Nokii 9 PureView coraz bliżej?

Opublikowane przez - 25 stycznia 2019 0
Sympatycy fińskiego producenta wciąż czekają na premierę pełnoprawnego “flagowca” Nokii, który wstrząsnąłby rynkiem smartfonów. Bardzo możliwe, że ich oczekiwanie wkrótce…

Awaria w sieci Orange

Opublikowane przez - 24 marca 2015 0
Od wczoraj w sieci Orange nastąpiła awaria, która nie została w pełni usunięta do teraz.  “Bardzo Was wszystkich przepraszamy –…

Muzyka na lato od TIDAL i Orange

Opublikowane przez - 5 lipca 2019 0
Orange Polska oraz TIDAL przygotowali dla fanów muzyki specjalną, letnią promocję. Dzięki niej możesz słuchać swojej ulubionej muzyki w ramach…