Zestaw myPhone 1075 z kartą startową tuBiedronka

MobilityNewsAutor:

myPhone_1075_TuBiedronka_prasa

Od 21 stycznia do wszystkich sklepów sieci Biedronka, trafił telefon myPhone 1075 wraz z kartą startową tuBiedronka.

myPhone ponawia ofertę promocyjną w sieciach Biedronka. Od 6 sierpnia, we wszystkich sklepach Biedronka w Polsce, dostępny jest zestaw myPhone 1075 z kartą startową TuBiedronka, za 99 zł.

myPhone 1075 charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą i prostą funkcjonalnością. Wyróżnia się dużym kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 2,2 cala, który jest czytelny nawet dla osób starszych. Książka telefoniczna z fotokontaktami, daje możliwość przypisania dedykowanego zdjęcia do danej osoby. Proste i obrazkowym menu sprawia, iż obsługa urządzenia jest intuicyjna i nieskomplikowana. Zwiększona szerokość telefonu, ułatwia trzymanie go w dłoni.

Z myślą o dojrzałych użytkownikach, na tylnej części obudowy umieszczono został znany z poprzednich urządzeń tej serii – przycisk SOS. Pozwala on na uzyskanie szybkiego połączenia alarmowego. Istnieje możliwość konfigurowania, aż pięciu numerów, do których w razie potrzeby, trafi stosowna informacja z prośbą o pomoc.

Telefon posiada baterię o pojemności 700 mAh, która pozwala na 10 dni pracy w trybie czuwania oraz do ok. 4,5 godzin rozmów. W zestawie znajduje się stacja dokująca, która ułatwia proces ładowania. Urządzenie dodatkowo zostało wyposażone w odtwarzać audio, radio FM, zegar, alarm, organizer, kalendarz oraz latarkę.  

myPhone 1075 dostępny jest w sieci Biedronka w cenie 99 zł. Telefon sprzedawany jest w kolorze białym i szarym.

źródło: myPhone

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Kolejny ZenBook Pro od Asusa

Opublikowane przez - 2 kwietnia 2015 0
ASUS zaprezentował ultrabooka ZenBook Pro UX501. Urządzenie posiada procesor Intel Core i7, kartę graficzną GeForce GTX 960M oraz szybki dysk SSD…