Zestaw startowy OnePlus Buds Z2 na 13 października, powierzchnia obrazu opakowania detalicznego

42 0
Wkrótce po potwierdzeniu premiery 9 RT na 13 października, OnePlus ogłosił również, że zaprezentuje słuchawki Buds Z2 TWS wraz z nowym smartfonem w następną środę.

Buds Z2 zaoferuje głęboką redukcję szumów, długotrwałą żywotność baterii i doskonałą jakość dźwięku. Firma udostępniła również plakat na Weibo, który potwierdza wcześniejsze przecieki projektowe Buds Z2 i potwierdza opcje kolorystyczne.

Buds Z2 będzie dostępny w czerwono-białym pudełku detalicznym, które zawiera zwykłą dokumentację, kabel ładujący i dodatkowe końcówki, a etui ładujące Buds Z2 ma błyszczące wykończenie.

Etui ładujące będzie zawierać baterię 520 mAh, oferującą czas odtwarzania 31 godzin. Pchełki mają ogniwo o pojemności 40 mAh, które zapewnia 7-godzinną wytrzymałość przy wyłączonym ANC.

Pozostałe cechy Buds Z2 to stopień ochrony IP55, Bluetooth 5.2, Dolby Atmos i szybkie ładowanie, które zapewni do 5 godzin odtwarzania przy 10-minutowym ładowaniu.

Niektóre z tych funkcji zostaną oficjalnie potwierdzone przez OnePlus w dniach poprzedzających odsłonięcie 13 października.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *