ZeWatch 3 od MyKronoz

138 0

Najważniejszym z usprawnień jakie zastosowano w nowej wersji smartwatch’a MyKronoz jest zastosowanie dotykowego ekranu, który ułatwi jego obsługę. Dzięki temu rozwiązaniu łatwiej i przede wszystkim instynktownie będzie można odczytywać wiadomości czy powiadomienia np. z portali społecznościowych.

ZeWatch3 - BROWN - Full collection

Stylistyka nie odbiega mocno od poprzednich modeli serii, ale jest jednak pewnym krokiem w stronę coraz bardziej eleganckiego stylu. Co istotne ułatwiono także ładowanie poprzez kabel USB.

Oprócz tego ZeWatch3 posiada wszystkie możliwości poprzednika. Umożliwi odbieranie połączeń przychodzących, śledzi aktywność, a także monitoruje sen.

ZeWatch3 - SILVER WHITE - Back view

Warto wspomnieć także o tym, że darmowa aplikacja MyKronoz działa nie tylko z systemami Android oraz iOS, ale jest także kompatybilna z urządzeniami korzystającymi z systemu Windows Phone.

ZeWatch3 dostępny jest w trzech kolorach – srebrnym, czarnym oraz różowego złota.

Sugerowana cena detaliczna smartwatcha wynosi 399 zł.

Źródło: MyKronoz

ZeWatch3 - SILVER WHITE - Side view - missed call

Related Post

Posted by - 14 października 2019 0
Firma Sennheiser, producent sprzętu audio, zaprezentowała nowy gamingowy zestaw słuchawkowy, dzięki któremu gracze mogą cieszyć się świetną jakością bezprzewodowego dźwięku…

Polska premiera Nokii 8

Posted by - 6 września 2017 0
Jutro (7 września) firma HMD Global oficjalnie zaprezentuje swój flagowy model smartfona – Nokię 8. Będzie to polska premiera urządzenia.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *