ZXT prezentuje mikrofon USB Capsule i dedykowany wysięgnik Boom Arm

NZXT Capsule to wysokiej jakości mikrofon USB stworzony dla graczy i streamerów. Ma on im zapewnić najlepsze możliwe brzmienie przy jednocześnie maksymalnej łatwości użycia.

NZXT Capsule to mikrofon o charakterystyce kardioidalnej, który skupia się na zapewnieniu wysokiej jakości dźwięku przy jednoczesnym minimalizowaniu odgłosów tła. Sprzęt został zaprojektowany z myślą o postawieniu na biurku i jednokierunkowym zbieraniu dźwięków. Ma oferować najlepsze brzmienie od razu po wyjęciu z pudełka, bez potrzeby korzystania z dodatkowego oprogramowania.

Mikrofon NZXT Capsule ma tym samym pozwalać na czystą, wyraźną komunikację zarówno podczas intensywnych sesji gamingowych, jak i podczas streamingów, przy zachowaniu najlepszego brzmienia. Jak mówi Johnny Hou, założyciel i dyrektor wykonawczy NZXT:

Oddzielnie sprzedawane będzie ramię Boom Arm stworzone z myślą o mikrofonie NZXT Capsule. Jego konstrukcja pozwala na proste odłączenie urządzenia od podstawy USB i zamontowanie go na wysięgniku.

W ramach podsumowania producent wymienia najważniejsze zalety mikrofonu NZXT Capsule:

  • Stworzony dla graczy – jednokierunkowa, kardioidalna charakterystyka zapewnia minimalizację odgłosów tła. Całość jest dostrojona do mowy w środowisku gier i ma optymalizować czystość i wyrazistość głosu w trakcie rozgrywki.
  • Wysoka jakość audio – zastosowany konwerter analogowo-cyfrowy ma zapewnić jakość głosu na najwyższym poziomie spośród uczestników gry lub streamingu.
  • Prosty i wytrzymały – bez śrubek, podkładek i kłopotliwego montażu na opcjonalnym wysięgniku. Wewnętrzny system amortyzacji ma minimalizować ryzyko upadku sprzętu na biurko w trakcie rozgrywki.

Mikrofon NZXT Capsule trafi do sklepów w ciągu kilku najbliższych tygodni. Za urządzenie trzeba będzie zapłacić około 500 złotych. Opcjonalne ramię Boom Arm wyceniono z kolei na niecałe 400 złotych.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Technikalia.pl jeszcze szybsze

Opublikowane przez - 7 listopada 2018 0
Sklep internetowy Techikalia.pl, oferujący urządzenia AGD i RTV, wdrożył innowacyjną aktualizację systemu RedCart. Firma ETK, która jest dostawcą tego oprogramowania,…